Adwokat Wrocław Kamienowska

Prawnik z pasją – więcej o mnie

Ukończyłam studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Jako uzupełnienie i pogłębienie swojej edukacji wybrałam studia podyplomowe z  zakresu Prawa Medycznego i Bioetyki na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Zanim rozpoczęłam aplikację adwokacką, byłam zatrudniona na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Praca ta pozwoliła mi zdobyć dogłębną wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie zawodowe tak ważne w zawodzie prawnika.

Swoją aplikację adwokacką odbyłam w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Podczas jej trwania wykorzystywałam swoją wiedzę teoretyczną, pracując w renomowanych kancelariach, co pozwoliło mi szczegółowo poznać pracę mecenasów i zdobyć jeszcze większe doświadczenie. Po zakończeniu aplikacji i pozytywnym zdaniu egzaminu zostałam wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu. Dzięki temu dołączyłam do grona wrocławskich prawników i mogłam uprawiać zawód, o którym marzyłam.

Z Wrocławiem wiążę swoją przyszłość zawodową, dlatego właśnie tu otworzyłam swoją własną kancelarię. Zapewnia ona kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym oraz firmom i instytucjom. Nie poprzestałam tylko na tym. Wiedząc, jak ważny w tym zawodzie jest ciągły rozwój, rozpoczęłam studia doktoranckie. Obecnie jestem w trakcie pracy nad rozprawą doktorską na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wiele razy brałam udział w renomowanych konferencjach oraz szkoleniach.
Znam język francuski i angielski. Dzięki temu mogę świadczyć usługi na rzecz obcokrajowców mówiących tymi językami.

Jako doświadczony mecenas, na swojej stronie internetowej prowadzę również bloga, w którym dzielę się swoją wiedzą z czytelnikami. Obecnie zamieszczane są tam wpisy związane z pytaniami najczęściej zadawanymi prawnikom i problemami z dziedziny prawa rodzinnego, spadkowego i karnego.