Porady prawne on-line

Z myślą o Klientach, którym brakuje czasu na wizytę w kancelarii, a chcieliby skorzystać z porady prawnej, przygotowaliśmy usługę on-line. Nasz adwokat pomoże Państwu rozwiązać problem prawny za pośrednictwem poczty elektronicznej. Łatwo i szybko uzyskają Państwo potrzebne informacje i poradę w konkretnej sprawie. Porad prawnych udzielamy też na miejscu, w naszej kancelarii we Wrocławiu. Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem rzetelnych informacji związanych z dowolnym problemem natury prawnej, prosimy o kontakt.

Jak skorzystać z usługi porady prawnej on-line?

Aby skorzystać z usługi porady prawnej on-line, należy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy. Pojawia się on po kliknięciu okienka „zadaj pytanie” umieszczonego przy prawej krawędzi strony. W formularzu należy krótko opisać problem lub zagadnienie prawne oraz bardziej szczegółowo – stan faktyczny wraz z pytaniem. Prosimy również o wskazanie, jakiej formy odpowiedzi Państwo oczekują – krótkiej informacji czy kompleksowej opinii prawnej.

Możemy Państwa poprosić również o uzupełnienie informacji w przypadkach, gdy przesłane przez Państwa informacje lub pytanie będą zbyt ogólne lub niewystarczające do udzielenia odpowiedzi.

Najszybciej, jak to będzie możliwie, odpowiemy na Państwa zapytanie. Otrzymają Państwo z naszej kancelarii e-mail z informacją o cenie wystawianej opinii lub porady prawnej. Po akceptacji ceny i wpłacie wynagrodzenia na podany numer rachunku bankowego – w ciągu 3-5 dni przesyłamy odpowiedź. To, jak długo nam zajmie udzielenie odpowiedzi, zależy od skomplikowania i specyfiki danego problemu. Czas jest liczony od momentu wpływu opłaty na konto.

Porady prawne w formie elektronicznej są wygodną opcją dla wszystkich Klientów, którzy nie mieszkają lub nie przebywają we Wrocławiu, a chcą skorzystać z usług naszej kancelarii adwokackiej i profesjonalnej pomocy prawnej.